The Rogue Prince of Persia Torrent | Oyun Point

The Rogue Prince of Persia Torrent

Yetkili Bi Abi

Administrator
Yönetici
Mesajlar
1,537
Katılım
20 May 2024
Tepkime puanı
0
Puanları
36


The Rogue Prince of Persia Torrent Oyun


The Rogue Prince of Persia Torrent torrent oyun


The Rogue Prince of Persia Torrent İndirThe Rogue Prince of Persia, güçlü roguelike unsurlarına sahip bir aksiyon-platform oyunudur. Prince of Persia serisinin spin-off’larından biridir. Oyun, 2019’da Dead Cells projesini devralan ve Dead Cells: Return to Castlevania da dahil olmak üzere bir dizi güncelleme ve DLC yayınlayan Motion Twin’in kanatları altında çalışan bir geliştirme ekibi olan Evil Empire Studios tarafından yaratıldı.

The Rogue Prince of Persia’nın kahramanı, Kral Peroz’un oğlu olan unvanlı prenstir. Krallığının başkenti Ctesiphon, şamanik büyüye sahip Hunların istilasına uğradıktan sonra, kahramanın istilacılara direnmek için uzun ve tehlikeli bir yolculuğa çıkması gerekiyor. Sonunda prens, pervasız bir savaşçıdan korkusuz bir kahramana dönüşecektir.

The Rogue Prince of Persia’da aksiyonu dışarıdan izliyoruz. Çeşitli yerlerde seyahat eden prens, platformlarda zıplar, arazideki tuzaklardan ve engellerden kaçınır, ayrıca traverslerde sallanır, duvarlarda koşar, takla atar ve diğer akrobatik hareketler yapar.


Buna ek olarak, kahraman sihir ve efsanevi canavarlar tarafından bozulmuş yaratıklar gibi düşmanlarla karşılaşacak. Kahraman onlarla yakın dövüş ve menzilli silahlar kullanarak savaşır, sürekli hareket eder ve düşman saldırılarından kaçar. İlerledikçe, daha iyi ekipmanlar topluyoruz, ayrıca mücevherler ve çeşitli iyileştirmeler alıyoruz, bu sayede daha zor görevlerle kademeli olarak başa çıkabiliyoruz.


Hem keşif sırasında hem de dövüşler sırasında ana karakterin sihirli bola’sını kullanmak gerekir, bu da zamanı manipüle etmesine ve böylece yapılan hataları düzeltmesine ve hatta ölümden kaçınmasına izin verir. Bireysel seviyeler prosedürel olarak oluşturulduğundan, Hunları yenmek için sonraki her girişim öncekilerden farklı görünüyor. Kaçışlar arasında kendimizi operasyon üssümüz olarak hizmet veren bir vahada buluyoruz.

Rogue Prince of Persia iki boyutlu grafiklere sahip. Oyun, kaydı için geleneksel İran enstrümanlarının kullanıldığı bir müzik eşliğinde çalışır.The Rogue Prince of Persia Torrent torrent oyun indir


Oyunu İndir


The Rogue Prince of Persia Torrent Oyun İndir
 
Üst Alt