The Smurfs: Village Party Torrent | Oyun Point

The Smurfs: Village Party Torrent

Yetkili Bi Abi

Administrator
Yönetici
Mesajlar
1,397
Katılım
20 May 2024
Tepkime puanı
0
Puanları
36


Şirinler: Köy Partisi Torrent Oyun


The Smurfs: Village Party Torrent torrent oyun


Şirinler: Köy Partisi Torrent İndirThe Smurfs: Village Party, kült çizgi romanların, TV dizilerinin ve animasyon filmlerinin lisansına dayanan bir sosyal parti oyunudur. Oyun, portföyünde Titeuf: Mega Party ve Garfield Lasagna Party gibi benzer türde projeler bulunan Balio Studios tarafından geliştirilmiştir.

Şirinler: Köy Partisi bizi Şirinler diyarına doğru bir yolculuğa çıkarıyor. Şirin Baba büyük bir parti düzenlemeye karar verir ve diğer Şirinlerden partinin hazırlanmasına yardım etmelerini ister. Amacımız köydeki herkesin bir davetiye aldığından emin olmak. Ancak dikkatli olmalısınız çünkü parti hakkındaki söylentiler Gargamel’e ulaşır ve o da partinin başarısız olması için her şeyi yapar.

Şirinler: Köy Partisi’nde aksiyonu kuş bakışı görüyoruz. Oyunun ana unsuru, altı kategoriye ayrılmış 50 farklı mini oyunun bizi beklediği parti modudur. Şirinler olarak oynarken hızımızı ve nişancılığımızı test edebilir, şansımızı ve hafızamızı sınayabilir, spor ve savaş tabanlı yarışmalara katılabiliriz.


Buna ek olarak, oyunda 100’den fazla Şirinle tanışacağımız ve Büyülü Orman’dan Karlı Dağlar’a ve Gargamel’in topraklarına kadar birçok yeri ziyaret edeceğimiz bir macera modu bulunuyor.

The Smurfs: Village Party tek başına veya dört kişiye kadar yerel çok oyunculu modda oynanabilir. Oyun, Şirinlerimize giydirdiğimiz çeşitli kıyafetler sayesinde rekabette öne çıkmanızı sağlıyor.The Smurfs: Village Party Torrent torrent oyun indir


Oyunu İndir


Şirinler: Köy Partisi Torrent Oyun İndir
 
Üst Alt