The Tribe Must Survive Torrent | Oyun Point

The Tribe Must Survive Torrent

Yetkili Bi Abi

Administrator
Yönetici
Mesajlar
1,392
Katılım
20 May 2024
Tepkime puanı
0
Puanları
36


The Tribe Must Survive Torrent Oyun


The Tribe Must Survive Torrent torrent oyun


The Tribe Must Survive Torrent İndirThe Tribe Must Survive, ekonomik strateji, hayatta kalma ve roguelike oyunlarını birleştiren bir projedir. Oyun, bağımsız Alman stüdyosu Walking Tree Games tarafından geliştirilmiştir ve ilk projeleridir.


The Tribe Must Survive bizi H.P. Lovecraft’ın eserlerinden esinlenerek Taş Devri’nin alternatif bir versiyonuna götürüyor. Oyun boyunca ilkel bir kabilenin kontrolünü ele alıyoruz ve görevimiz kabilenin gelişimini ve üyelerinin güvenliğini sağlamak.

The Tribe Must Survive’da olup bitenleri izometrik projeksiyonda izliyoruz. Oyun kabilenin üyelerini doğrudan kontrol etmemize izin vermiyor. Bunun yerine, çeşitli ritüeller kullanarak, belirli binalar inşa ederek ve çeşitli iyileştirmeler sunarak davranışlarını dolaylı olarak etkileyebiliriz.


Kabile üyelerinin her birinin kendi karakteri, arzuları ve ilgilenilmesi gereken ihtiyaçları olması meseleyi karmaşıklaştırıyor. Asla çok fazla kaynağa sahip olamayacağınız için bu kolay değil. Daha da kötüsü, kabilenin kampı karanlık güçlerin pusuya yattığı kasvetle çevrilidir. Kabile zorluklarla karşılaşmaya başladığında, iç çatışmalar kolayca patlak verebilir. Eğer başarısız olursak, kabilenin zayıflamasına ve hatta tamamen yok olmasına neden olabiliriz. O zaman oyuna baştan başlamaktan başka çaremiz kalmaz.


Tüm bunlar, oyun sırasında karanlığı aydınlatan ateşin sürekli yandığından emin olmamız gerektiği anlamına geliyor. Buna ek olarak, mevcut ihtiyaçlar ve gelişim arasında bir denge kurmaya çalışarak kaynakları akıllıca yönetmek gerekir. Rastgele olaylara tepki verirken ve kabile üyelerini keşif gezilerine gönderirken dikkatli olunmalıdır. Seferler yakın çevreyi keşfetmek için gereklidir (ve örneğin zengin hammadde kaynaklarını keşfetmek için), ancak kabile üyeleri için trajik bir şekilde sona erebilirler.The Tribe Must Survive Torrent torrent oyun indir


Oyunu İndir


The Tribe Must Survive Torrent Oyun İndir
 
Üst Alt