Tour de France 2024 Torrent | Oyun Point

Tour de France 2024 Torrent

Yetkili Bi Abi

Administrator
Yönetici
Mesajlar
1,508
Katılım
20 May 2024
Tepkime puanı
0
Puanları
36


Tour de France 2024 Torrent Oyun


Tour de France 2024 Torrent torrent oyun


Tour de France 2024 Torrent İndirTour de France 2024, serinin bisiklet sporuna ve daha spesifik olarak 121 yıldır neredeyse her yıl düzenlenen Tour de France bisiklet yarışına adanmış bir spor oyunudur. Oyun, serinin geliştirilmesini denetleyen Fransız ekip Cyanide Studio tarafından geliştirilmiştir.

Tour de France 2024, ünlü bisiklet yarışının resmi lisansına sahip ve 2024 sezonunun 21 etabının tamamında yer almamızı sağlıyor. Oyun sadece bireysel rotaların özelliklerini değil, aynı zamanda katılımcıların (lisanslı isimler listesi 900’den fazla bisikletçiyi içeriyor) ve takımların yeteneklerini de kapsamlı istatistiklerin yardımıyla aslına sadık bir şekilde yeniden üretiyor.


Yavaş yavaş kariyerinin zirvesine yükselen tek bir bisikletçinin rolünü üstlenebilir ya da tüm bir bisiklet takımına komuta edebiliriz. Bisikletçi rolüne adanmış moda Pro Leader adı verilir. Karakterimizin uzmanlığını seçebiliriz (tırmanıcı, yumrukçu ve sprintere ek olarak, kendimizi evrensel bir bisikletçi olarak deneyebiliriz), bu da farklı aşamalarda nasıl performans göstereceğini belirler. Oyunun ikinci çeşidi ise tüm takımın zaferi için savaştığımız Pro Team modu.

Tour de France 2024’te sunulan en büyük yenilik, iki kişilik bir takım oluşturduğumuz ve diğer oyunculara karşı yarıştığımız 6 kişilik yeni bir çok oyunculu mod olan Criterium’dur. Stratejimizi belirli bir etabın özelliklerine göre uyarlamamız gerekiyor (bu çok önemli, çünkü tüm katılımcılar rastgele seçilen aynı uzmanlığı temsil ediyor) ve bitiş çizgisindeki yerimiz aldığımız puan sayısını belirliyor. İlerledikçe, takımın görünümünü kişisel tercihlere göre özelleştirmemize olanak tanıyan formaların yanı sıra ikilimize dahil edebileceğimiz yeni bisikletçilerin kilidini açıyoruz.


Oyun ayrıca, daha önce bahsedilen Pro Leader ve Pro Team gibi seri için standart bir dizi tek oyunculu oyun modu sunuyor.Tour de France 2024 Torrent torrent oyun indir


Oyunu İndir


Tour de France 2024 Torrent Oyun İndir
 
Üst Alt