Unicorn Overlord Torrent | Oyun Point

Unicorn Overlord Torrent

Yetkili Bi Abi

Administrator
Yönetici
Mesajlar
1,508
Katılım
20 May 2024
Tepkime puanı
0
Puanları
36


Unicorn Overlord Torrent Oyun


Unicorn Overlord Torrent torrent oyun


Unicorn Overlord Torrent İndirUnicorn Overlord eski tarz taktiksel bir jRPG’dir. Atlus ve 13 Sentinels: Aegis Rim, Odin Sphere ve Dragon’s Crown gibi oyunlarla tanınan Vanillaware tarafından ortaklaşa geliştirilmiştir.


Unicorn Overlord fantastik bir dünyada geçiyor. Mirasından mahrum bırakılmış eski bir taht varisi olarak oynuyoruz. Haklı olarak kendilerine ait olanı geri almak için krallıkta seyahat etmeleri ve müttefikler toplamaları gerekecek.


Unicorn Overlord, dünyayı gezmemiz, sakinleriyle tanışmamız ve görevleri tamamlamamız gereken yukarıdan aşağıya taktiksel bir oyundur. Görevler sırasında, taht mücadelesinde bize destek olacak müttefikler toplayacağız. İnsanları, elfleri, kudretli canavarları, gökselleri ve daha birçoklarını yanımıza alacağız.


Savaşlar oyunun ana parçasıdır. Savaşlar sıra tabanlıdır, taktiksel yetenek ve karakterlerimizin yeteneklerini ustaca kullanmayı gerektirir.


Unicorn Overlord, Vanillaware’in karakteristik sanat tarzını koruyan renkli ve çekici görsellere sahiptir.Unicorn Overlord Torrent torrent oyun indir


Oyunu İndir


Unicorn Overlord Torrent Oyun İndir
 
Üst Alt