Vampire: The Masquerade – Justice Torrent | Oyun Point

Vampire: The Masquerade – Justice Torrent

Yetkili Bi Abi

Administrator
Yönetici
Mesajlar
1,392
Katılım
20 May 2024
Tepkime puanı
0
Puanları
36


Vampir: Maskeli Balo – Adalet Torrent Oyun


Vampire: The Masquerade - Justice Torrent torrent oyun


Vampire: The Masquerade – Adalet Torrent İndirVampire: The Masquerade – Justice, World of Darkness olarak bilinen kentsel fantezi evreninde geçen RPG ve gizlilik unsurları içeren bir macera oyunudur. Apex Construct, Wraith: Oblivion – Afterlife ve Cities: VR oyunlarından da sorumlu olan Fast Travel Games tarafından yaratılan bir VR oyunudur.


Vampire: The Masquerade – Justice’in aksiyonu Venedik’te geçiyor. Şehrin karanlık sokaklarında dolaşan, düşmanları avlayan ve uğursuz bir komplonun izini süren bir vampir olarak oynuyoruz.


Vampire: The Masquerade – Justice birinci şahıs bakış açısına sahip (FPP) bir oyundur. Burada tasvir edildiği gibi Venedik, karanlık sokaklar, kanallar, gölgeli yeraltı mezarları ve lüks saraylarla doludur. Oyuncu şehri keşfetmeli, sakinleriyle etkileşime girmeli, hikaye görevlerini, yan görevleri tamamlamalı ve zorlu seçimler yapmalıdır.


Bir vampire yakışır şekilde, açlıktan ölmemek için kan içmeliyiz. Doğamız gereği, gölgelerde kalmalı ve tehditleri ortadan kaldırmak için gizliliğe güvenmeliyiz. Oyuncunun emrinde birkaç faydalı beceri var: “Gölge Pelerini” geçici görünmezlik sağlar, “Kan Kazanı” kurbanı içten dışa kaynatır ve “Gölge Tuzağı” onları unutulmaya sürükler. Ayrıca, savaşta ve ara sıra bulmacaları çözmek için kullandıkları bir arbaletleri de var. Oyun ilerledikçe, yeni yeteneklerin kilidini açarak ve zaten sahip olduklarımızı geliştirerek karakterimizi geliştiriyoruz.


Vampire: The Masquerade’in görsel bileşeni Adalet’e layıktır. Karanlığa gömülmüş, sadece fenerler ve neonlarla aydınlatılan atmosferik mekanlar özellikle çekici.Vampire: The Masquerade - Justice Torrent torrent oyun indir


Oyunu İndir


Vampire: The Masquerade – Adalet Torrent Oyun İndir
 
Üst Alt