Vendir: Plague of Lies Torrent | Oyun Point

Vendir: Plague of Lies Torrent

Yetkili Bi Abi

Administrator
Yönetici
Mesajlar
1,545
Katılım
20 May 2024
Tepkime puanı
0
Puanları
36


Vendir: Yalanlar Vebası Torrent Oyun


Vendir: Plague of Lies Torrent torrent oyun


Vendir: Yalanlar Vebası Torrent İndirVendir: Plague of Lies, türün büyüklerinden ilham alan klasik bir rol yapma oyunudur. Oyun, portföyünde Vampire’s Fall: Origins de bulunan Stockholm’den İsveçli ekip Early Morning Studio tarafından geliştirilmiştir.

Vendir: Plague of Lies’ın aksiyonu, adını aldığı fantezi diyarında geçiyor. Krallık, muhalefete veya eleştiriye tahammülü olmayan Kral Elric tarafından demir yumrukla yönetiliyor. Ancak, zalim hükümdardan sürekli korku içinde yaşayan halk için henüz her şey bitmiş değildir, çünkü bir kehanet acılarına son verecek kahramanların ortaya çıkacağını haber vermektedir.


Bir gün cesur kardeşler Elric’le yüzleşmek için tehlikeli bir yolculuğa çıkmaya karar verirler. Eylemlerinin kaderlerini gerçekleştirip gerçekleştirmeyeceği sadece bize bağlıdır ve Vendir sakinleri sonunda rahat bir nefes alabilecektir.

Vendir: Plague of Lies oyununda aksiyonu izometrik bir görünümde izliyoruz. Bir karakter yaratarak başladığımız macera, bizi açık alanlardan şehir ve kasabalara, zindanlara kadar farklı, ancak eşit derecede kasvetli yerlere götürüyor.

Buralardan geçerken, sakinlerini tanıyor, onlarla konuşmalar yapıyor (bu sırada genellikle olay örgüsünün ilerleyişini etkileyen kararlar vermek zorunda kalıyoruz) ve çeşitli ana ve yan görevleri yerine getiriyoruz.


Yol boyunca, sahip oldukları sınıf ve beceri çeşitliliği bakımından farklılık gösteren yoldaşlar bize katılabilir. Oyunda savaşçı, hırsız, büyücü ve büyücü gibi meslekler mevcuttur ve kahraman geliştikçe yeni yeteneklerin kilidi açılır. Buna ek olarak, giderek daha gelişmiş ekipmanlarla karakterlerin savaş potansiyelini artırabiliriz.


Oyunda düzenli olarak silah almak zorundayız. Savaşlar sıra tabanlı modda gerçekleşir ve bunlar sırasında başarının anahtarı, kahramanların doğru yerleştirilmesi ve yeteneklerinin ustaca hokkabazlığıdır. Yeteneklerin birbirleriyle birleştirilebileceğini hatırlamakta fayda var, bu da sizi sinerji ile denemeye teşvik ediyor.Vendir: Plague of Lies Torrent torrent oyun indir


Oyunu İndir


Vendir: Yalanlar Vebası Torrent Oyun İndir
 
Üst Alt