Venture to the Vile Torrent | Oyun Point

Venture to the Vile Torrent

Yetkili Bi Abi

Administrator
Yönetici
Mesajlar
1,392
Katılım
20 May 2024
Tepkime puanı
0
Puanları
36


Vile Torrent Oyun’a giriş yapın


Venture to the Vile Torrent torrent oyun


Vile Torrent’e Yolculuk İndirVenture to the Vile, aksiyon-platform türünde bir metroidvania oyunudur. Oyun Kanadalı bağımsız bir ekip olan Cut to Bits tarafından geliştirilmiş ve Aniplex tarafından piyasaya sürülmüştür.

Venture to the Vile’ın aksiyonu, Abomination olarak bilinen uğursuz bir varlık tarafından istila edilen Rainybrook kasabasında gerçekleşir. Abomination ile karşılaşması sırasında onun gücünün bir kısmını emmeyi başaran bir kahramanı canlandırıyoruz. Kahramanımız yeni edindiği becerileri Rainbrook vatandaşlarının bu tehditle başa çıkmasına yardımcı olmak ve kayıp arkadaşı Luella’yı bulup kurtarmak için kullanmalıdır.

Venture to the Vile’da aksiyonu dışarıdan izliyoruz. Rainybrook ve çevresini gezerek kasaba halkını tanıyor, onlar için görevleri tamamlıyor ve çeşitli bulmacaları çözüyoruz. Oyun dinamik hava durumu ve gece gündüz döngüsü uyguluyor. Günün mevcut saati ve hava koşulları, diğer şeylerin yanı sıra, bize sunulan görev türlerini ve yol boyunca kimlerle karşılaşabileceğimizi etkiler.


Bu durum düşmanlar için de geçerli. Şehrin sokakları oldukça sakin olsa da, bazı binalar, Rainybrook çevresindeki alanlar ve kahramanımızın ziyaret ettiği diğer yerler (hayalet gemi gibi) düşmanlarla doludur. Platformlarda zıplayarak, arazideki tuzaklardan ve engellerden kaçınarak, uçurumların üzerinden sallanarak ve düşmanları hızlı saldırılarla veya çeşitli savaş becerilerini kullanarak yok ederek farklı yerleri keşfediyoruz.


Kahramanımız hem sıradan rakiplerle hem de çok daha güçlü patronlarla karşılaşıyor. Karakterimiz, güçlerini emerek yeteneklerinin kapsamını kademeli olarak genişletir; bu, yalnızca savaş alanında değil, aynı zamanda Rainybrook ve çevresini keşfederken de yararlı olacaktır. Yeni bir beceri, daha önce kapalı olan yerlere erişimi açabilir, bu nedenle farklı sırları keşfetmek veya yeni zorluklarla karşılaşmak için bilinen yerlere geri dönmeye değer.


Buna ek olarak, geçtikçe, ana karakter için görünüşünü etkileyen kıyafetlerin kilidini açıyoruz, ayrıca oyunu çeşitli şekillerde değiştiriyoruz, zorluk seviyesini artırıyor veya ganimet miktarını değiştiriyoruz.

Venture to the Vile’ın grafik tasarımı 2.5D tekniğinde yapılmıştır. Bazı yerlerde, oyun ön plandan arka plana sorunsuz bir şekilde hareket etmemize izin veriyor.Venture to the Vile Torrent torrent oyun indir


Oyunu İndir


Vile Torrent’e Giriş Oyun İndir
 
Üst Alt