Warhammer 40 Torrent,000: Space Marine 2 Torrent | Oyun Point

Warhammer 40 Torrent,000: Space Marine 2 Torrent

Yetkili Bi Abi

Administrator
Yönetici
Mesajlar
1,387
Katılım
20 May 2024
Tepkime puanı
0
Puanları
36


Warhammer 40,000: Space Marine 2 Torrent Oyun


Warhammer 40 Torrent,000: Space Marine 2 Torrent torrent oyun


Warhammer 40,000: Space Marine 2 Torrent İndirWarhammer 40,000: Space Marine 2, 2011 yılında piyasaya sürülen dinamik aksiyon oyunları serisinin ikinci bölümüdür. Relic Entertainment ve THQ tarafından geliştirilen serinin ilk bölümünden farklı olarak söz konusu yapım Sabre Interactive ekibinin eseri ve Focus Entertainment tarafından yayınlanıyor.

Adından da anlaşılacağı üzere Warhammer 40,000: Space Marine 2’nin aksiyonu Warhammer 40,000 evreninde, sürekli savaşın içinde geçiyor. Bu konunun kahramanı, serinin ilk bölümünden tanıdığımız, seçkin bir uzay denizcileri birliğine mensup Yüzbaşı Titus’tur (özellikle Obsessed filmi ve Vikings TV dizisiyle tanınan Clive Standen tarafından canlandırılmıştır). Kahramanın, sadece tiran ordularını yok etmekle kalmayıp aynı zamanda galaksinin karanlık sırlarını keşfetmek zorunda kalacağı başka bir kanlı yolculuğu olacak.


Warhammer 40,000: Space Marine 2’de olayları üçüncü şahıs bakış açısından (TPP) takip ediyoruz. Oyunun en önemli özelliği, siper arkasına saklanmak yerine dudaklarımızda bir savaş çığlığıyla ileri koştuğumuz düşman ordularıyla dinamik ve şiddetli çatışmalardır. Güçlü bir makineli tüfek de dahil olmak üzere fütüristik ateşli silahlar başta olmak üzere çok çeşitli ölümcül araçlar kullanarak düşman ordularını alt ediyoruz. Bu, düşmanları uzakta tuttuğumuz durumlarda harika çalışsa da, düşmanlara yakın olduğumuzda, en iyi çözüm ikonik kılıç ve testere melezini kullanmaktır.

Warhammer 40,000: Space Marine 2 tek başına veya çok oyunculu modda oynanabilir. Tek başına oynamayı tercih eden oyuncular için, atmosferik yerlerde seyahat ettiğimiz ve diğer şeylerin yanı sıra, bizden önce belirlenen görevleri yerine getirerek büyük ölçekli savaşlara katıldığımız bir hikaye kampanyası var. Buna ek olarak, üç kişiye kadar işbirliği kampanyasının yanı sıra altı kişilik iki takımın zafer için savaştığı PvP modları da var (biri Uzay Askerlerini, diğeri Kaos Uzay Askerlerini temsil ediyor).


Tek oyunculu senaryoda Kaptan Titus olarak oynarken, çok oyunculu modlarda Taktik, Saldırı, Öncü, Oplot, Keskin Nişancı ve Ağır Sıklet olmak üzere altı sınıftan birini temsil eden bir Uzay Askerinin kontrolünü ele alıyoruz. İlerledikçe, yeni becerilerin yanı sıra askerimizin görünümünü kişiselleştirmemizi sağlayan kozmetik eşyaların kilidini açıyoruz.Warhammer 40 Torrent,000: Space Marine 2 Torrent torrent oyun indir


Oyunu İndir


Warhammer 40,000: Space Marine 2 Torrent Oyun İndir
 
Üst Alt