Warhammer 40 Torrent,000: Speed Freeks Torrent | Oyun Point

Warhammer 40 Torrent,000: Speed Freeks Torrent

Yetkili Bi Abi

Administrator
Yönetici
Mesajlar
1,537
Katılım
20 May 2024
Tepkime puanı
0
Puanları
36


Warhammer 40,000: Speed Freaks Torrent Oyun


Warhammer 40 Torrent,000: Speed Freeks Torrent torrent oyun


Warhammer 40,000: Speed Freeks Torrent İndirWarhammer 40,000: Speed Freeks, yarış ve nişancıyı birleştiren çok oyunculu bir aksiyon oyunudur. Caged Elements tarafından geliştirilmiştir ve itibari evrenden orklar arasındaki şiddetli kaotik savaşlar etrafında döner.


Oyun Unreal Engine 5 motoru tarafından desteklenmektedir.


Warhammer 40,000: Speed Freaks, hızlı sürüş, riskli saldırılar ve her yerde bulunan patlamalara odaklanan hızlı tempolu bir oyundur. Oyun oynaması ücretsiz olarak dağıtılır ve karlı dağlar ve volkanik lav tarlaları gibi çeşitli aşamalarda birbirleriyle savaşmak zorunda kalacak olan bir seferde on altı oyuncuya kadar destekler.


Farklı oyun tarzlarına uyacak şekilde seçilebilecek birçok araç sınıfı vardır. Mevcut araçlar arasında tanklar, zırhlı kamyonlar, motosikletler ve buggy’ler yer alıyor. Her araç ateş gücü, dayanıklılık ve manevra kabiliyeti açısından farklılık gösterir – bu da amacımıza uygun olanı seçmemizi sağlar (örneğin hasar, çarpma veya destek). Düşmanları çeşitli silahlarla yok edebilirsiniz: makineli tüfekler, enerji topları ve manuel güdümlü füzeler.


Warhammer 40,000: Speed Freaks, “Chase” ve “Convoy” dahil olmak üzere çeşitli oyun modlarına sahiptir. İlkinde, kontrol altında tutmamız gereken noktaları ele geçirmek için diğer oyunculara karşı yarışıyoruz. İkincisinde ise konvoya bitiş çizgisine kadar eşlik etmek zorundayız. Düşman konvoyunu kovalarken konvoyumuzu savunmalı ve konvoyumuzun bitiş çizgisine ilk ulaştığından emin olmalıyız.Warhammer 40 Torrent,000: Speed Freeks Torrent torrent oyun indir


Oyunu İndir


Warhammer 40,000: Speed Freaks Torrent Oyun İndir
 
Üst Alt