What the Fog Torrent | Oyun Point

What the Fog Torrent

Yetkili Bi Abi

Administrator
Yönetici
Mesajlar
1,392
Katılım
20 May 2024
Tepkime puanı
0
Puanları
36


What the Fog Torrent Oyun


What the Fog Torrent torrent oyun


What the Fog Torrent İndirWhat the Fog, popüler Dead by Daylight’ın spin-off’u olan roguelike unsurlar içeren bir aksiyon oyunudur. Markanın arkasındaki stüdyo olan Behaviour Interactive tarafından geliştirilen oyunda, kendilerini lanetli bir masa oyununun içinde bulan Dwight, Claudette ve Feng Ming’in rolünü üstleniyoruz.

What the Fog’da aksiyonu üçüncü şahıs görünümünde (TPP) izliyoruz. Oyun, esasen bir masa oyununun yüzeyi olan fantastik bir diyarda geçiyor. Oyun sırasında bu kafa karıştırıcı ve tehlikeli yerde (prosedürel olarak oluşturulmuş) seyahat ediyor, platformlardan atlıyor, çeşitli arazi engellerinden kaçınıyor ve düşman ordularıyla yüzleşiyoruz.


Yolumuzda çok çeşitli silahlar ve büyülü savaş becerileri kullanarak yok ettiğimiz her türlü canavarla karşılaşıyoruz. Olağan düşmanlara ek olarak, zaman zaman çok daha güçlü patronlarla yüzleşmek zorunda kalıyoruz.


İlerledikçe, kan puanları biriktiriyor, bozuk jeneratörleri tamir ediyor ve rünleri aktive ederek karakterimizi kademeli olarak geliştiriyoruz.

What the Fog tek başınıza oynamanıza izin verse de, oyun internet üzerinden kooperatif modunda kanatlarını açıyor. Savaş alanında düştüğümüzde, işbirlikçimizin bizi diriltme şansı var. Kurtarılmayı beklerken de savaş alanını kuş bakışı izleyebiliyor ve yeteneklerimizle diğer oyuncuya destek olabiliyoruz.


Oyunda sekiz zorluk seviyesi bulunuyor, böylece her oyuncu zorluk derecesini bireysel becerilerine göre ayarlayabiliyor.

What the Fog’un grafik tasarımı çizgi film tarzında.What the Fog Torrent torrent oyun indir


Oyunu İndir


What the Fog Torrent Oyun İndir
 
Üst Alt