Wizardry: Proving Grounds of the Mad Overlord Torrent | Oyun Point

Wizardry: Proving Grounds of the Mad Overlord Torrent

Yetkili Bi Abi

Administrator
Yönetici
Mesajlar
1,508
Katılım
20 May 2024
Tepkime puanı
0
Puanları
36


Büyücülük: Çılgın Derebeyi Torrent Oyun’un Kanıtlama Alanları


Wizardry: Proving Grounds of the Mad Overlord Torrent torrent oyun


Büyücülük: Çılgın Derebeyi’nin Kanıtlama Alanları Torrent İndirWizardry: Proving Grounds of the Mad Overlord, 1981 yılında Apple II bilgisayarlarda oynanan kült rol yapma oyununun yeniden yapımıdır ve oynanabilir bir partiye sahip ilk oyundur. Yeniden yapım, eski oyunları yenilemesiyle tanınan bir stüdyo olan Digital Eclipse tarafından geliştirilmiştir. Bu stüdyo aynı zamanda The Making of Karateka, Street Fighter: 30th Anniversary Collection ve Teenage Mutant Ninja Turtles: The Cowabunga Collection gibi projelerle de tanınıyor.

Yerel hükümdar Trebor tarafından kiralanan bir grup maceracı olarak oynuyoruz. Paha biçilmez tılsımını geri getirmeleri karşılığında onlara zenginlik ve şan teklif ediyor. Eser, Trebor’un eski danışmanı Verdna tarafından çalınmış ve tehlikeli bir zindana götürülmüştür. Maceracılar, tılsımın sırlarını açığa çıkarmadan önce kötü büyücüyü durdurmalıdır.

Wizardry: Proving Grounds of the Mad Overlord, çoğunlukla savaş etrafında dönen bir zindan gezgini. Başlamak için, hazır karakterleri seçerek veya kendi karakterlerimizi yaratarak partimizi oluşturmalıyız. Bir karakter yaratmak için beş ırktan birini (insan, cüce, elf, buçukluk, cüce), nitelikleri (güç, zeka, el becerisi, şans, vb.) ve dağılımı (iyi, nötr, kötü) seçmeniz gerekir.


Altı parti üyesinin her biri standart sınıflardan birini (dövüşçü, hırsız) veya farklı yetenekleri birleştiren melez sınıfları (örneğin, ruhban büyüleriyle gizli büyüleri birleştiren bir piskopos) temsil edebilir.


Partimizi hazırladıktan sonra zindana inebiliriz. Savaş sırasında onlara komutlar verebilir, saldırmalarını, savunmalarını, büyü yapmalarını veya kaçmalarını emredebiliriz. Bir emir verdikten sonra, karakterlerimiz bunu yerine getirir ve ardından düşmanlar da aynısını yapar. Wizardry: Proving Grounds of the Mad Overlord zorludur ve parti üyelerimiz sık sık ölecektir. Tüm partiyi kaybetmek oyunu sona erdirmez, ancak bizi yeni bir tane yaratmaya zorlar.


Oyuncu sık sık kasabaya dönerek yeni karakterler alabilir, ölü maceracıları diriltebilir, tavernada dinlenebilir (seviye atlamak için gereklidir) veya yeni ekipman satın alabilir.

Wizardry: Proving Grounds of the Mad Overlord yeniden düzenlenmiş 3D görsellere sahiptir, ancak oyuncu istediği zaman orijinal 1981 arayüzüne geçebilir.Wizardry: Proving Grounds of the Mad Overlord Torrent torrent oyun indir


Oyunu İndir


Büyücülük: Çılgın Derebeyi’nin Kanıtlama Alanı Torrent Oyun İndir
 
Üst Alt